Правила проживання у готелі «Зорі Карпат»

Правила проживання у готелі «Зорі Карпат»

 Загальні положення
Даними Правилами проживання у готелі регламентуються відносини між готелем “Зорі Крапат” (надалі іменується – “Готель”) та споживачами і замовниками готельних послуг та встановлюються основні вимоги щодо правил користування Готелем.
      Дані Правила проживання у готелі розроблені відповідно до Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України від 16 березня 2004 р. №19.
Споживач зобов’язаний дотримуватись Правил проживання у готелі та Правил пожежної безпеки.
Якщо споживач неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших споживачів,  Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення).
Готель гарантує гостям дотримання конфіденційності. Готель залишає за собою право надавати на запит уповноважених державних органів всі необхідні їм відомості та інформацію.
Паління в Готелі заборонено. Адміністрація Готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації.
Режим роботи Готелю цілодобовий. Готель застосовує добову оплату готельних послуг.
Встановлена у Готелі розрахункова година — 12 год. 00 хв. за київським часом.
При розміщенні дітей віком до 5 років із батьками в одному номері без надання додаткового ліжко-місця, плата за проживання дітей не стягується.
Для відвідування сторонніми особами проживаючих у номері адміністрацією Готелю встановлено час з 10 год. 00 хв. по 23 год. 00 хв. Сторонні особи (відвідувачі), що залишаються у номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в службі прийому та розміщення і оплатити проживання у відповідності до затверджених Готелем тарифів.
Зміна постільної білизни, рушників та туалетних речей проводиться не рідше одного разу в три доби. Вологе прибирання кожного дня.
Адміністрація Готелю несе відповідальність тільки за ті цінності (в тому числі гроші), що були передані на зберігання в установленому порядку.
Порядок поселення у Готель і оплати послуг Готелю
Плата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюється готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в готелі прейскуранту цін на проживання. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в національній грошовій одиниці – гривні.
При запізненні гостя більш ніж на одну добу гарантована бронь за дану добу анулюється, а здійснена передоплата за проживання, або у випадку не заселення Гостя в готель або заселення днями пізніше поверненню не підлягає.
У разі раннього виїзду Гостя або пізнього анулювання броні, Готель не повертає здійснену ним передоплату за проживання.
Номер в готелі надається споживачу після пред’явлення паспорта або іншого документа, що засвідчує особу  і заповнення анкети на поселення встановленого зразка та після повної оплати за номер. Адміністрація Готелю залишає за собою право відмовити у наданні послуг Гостям, якi не пред’явили посвідчення особи або відмовилися здійснити оплату.
Ранній заїзд або пізній виїзд надається Гостям тільки за наявності в Готелі вільних місць і відсутність заявок на аналогічні дати у відповідність з прейскурантом Готелю.
Заїзд (поселення) в номер з 14.00 виїзд (здача номера) до 12.00 годин за київським часом.
Обов’язки Споживача
Споживач зобов’язаний:
дотримуватись порядку в Готелі, дбайливо ставитися до майна Готелю; не вчиняти дій, що порушують спокій та заважають іншим Споживачам; дотримуватися правил Пожежної безпеки;
не допускати сторонніх осіб у номер без відома адміністрації Готелю та/або у невстановлений для відвідування час;
при виході з номеру: закрити водопровідні крани, закрити вікна та двері балкону, вимкнути світло та апаратуру, що знаходиться в номері, зачинити двері номеру на замок;
при виході за територію Готелю передавати ключ від номеру черговому адміністратору для зберігання до повернення Споживача;
при виїзді з Готелю у повному обсязі розрахуватися за всі надані послуги і здати ключ від номеру черговому адміністратору;
у разі пошкодження майна Готеля гість у повному обсязі компенсує його у відповідності з внутрішніми документами Готелю;
З метою забезпечення порядку та безпеки в готелі Споживачу протягом проживання у Готелі забороняється:
залишати у номері сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключ від номера;
зберігати у номері громіздкі предмети, легкозаймисті, вибухові та вогненебезпечні речовини і предмети;
користуватися нагрівальними приладами;
викидати сміття, інші предмети через балкони, вікна Готелю. У разі порушення даного пункту Правил на порушника накладається штраф у розмірі 300,00 грн. (триста гривень);
заносити на територію Готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров’я оточуючих;
 переставляти і виносити меблі з номера Готелю;
порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території Готелю під дією наркотичних засобів.
проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майна інших осіб;
 заподіювати шкоду майну готелю;
розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації їх перебування в Готелі.
 Відповідальність Споживача
У разі втрати, знищення або пошкодження майна Готелю, споживач зобов’язаний відшкодувати його вартість, згідно ринкових цін, встановлених на момент втрати, знищення або пошкодження такого майна.

Бажаємо гарного відпочинку